Figorifer

Shitet nga: Hysni 13 Mar 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Esht ne gjendje shum te mir teknike.Motori i punon shum mir.
Është 53cm i thell dhe i gjat 2.10
Qmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim