Frızı ne gjendje te mire

Shitet nga: kushtrım 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne shıtje frızı
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim