Frigorifer 2T

Shitet nga: bashkim 16 Jan 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendje te. regult. te 2 t 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim