Frigorifer BEKO dy krahesh

Shitet nga: agim 17 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi ne gjendje te jashtezakonshme, lidhet me ujesjelles... ben akull dhe e bluan akullin. ngjyre te bardhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim