Frigorifer Beko

Shitet nga: avni 30 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferin Beko eshte i ruajtur mire punon shum mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim