Frigorifer dhe Friz

Shitet nga: Pesent 06 Gsh 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin dhe frizin
frizi eshte me 5 fijoka
te dyjat jan ne gjendje te regullt
qmimi eshte 140 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim