Frigorifer për ngrirje të thell

Shitet nga: Atmir Gashi 25 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer për ngrirje të thell pa defekt pak i përdorur qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim