Frigorifer restoranti dhe frigorifer me nxemje ..

Shitet nga: Grand ephesus 22 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Jane ne gjendje te regullt I perdorur 2 jave ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim