Frigorifer

Shitet nga: hafir rudaj 20 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin per lokale markete qmimi asht 150 asht ne gjendje perfekte mundemi me provu baj ndrrim me gjdo sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim