Fritoz per pomfrit me rrym edhe gaz

Shitet nga: ... 29 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Osht shum i mir punon edhe me rrym edhe me gaz osht edhe per shpi por edhe per restorante te mdhaja sepse esht me dy dorza boj edhe ndrrim me dishka qe mkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim