Frizë për akullore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Akdeniz 04 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten 3 frigoriferë
2 me permasa 1.02 cm
1 me permasë 1.30 cm
Frigoriferët jane ne gjendje te rregullt
Jane ekonomike dhe ja vlen mi marr.
Njerin prej frigorifereve e kem qit ne foto tjert jo se nuk kan qen nlokal kush osht i interesuar le tvjen e ti sheh.
Gjindemi ne rrugen Zahir Pajaziti nr.48
"AKDENIZ"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim