Friz Liberr

Shitet nga: edmond 15 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
gjys dubok gjys friz ne gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim