Friz 250 litra

Shitet nga: aso 31 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vertikal duboki german libher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim