Friz me ftohje te thelle 410 lit horizontal

Shitet nga: Muhameti 17 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Friz me ftihje te thelle 41o lit horizontal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim