Frizin

Shitet nga: hafiri 05 Gsh 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin per shitore asht ne gjendje perfekt qmimi 220 euro baj ndrrim me gjesende te tjera qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim