Gorenje

Shitet nga: Bashkim 25 Nën 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Ne gjendje te regullt Ka edhe dubok edhe firz Dhe esht Montuse per kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim