Llustera

Shitet nga: Bajram Bytyqi 11 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Dy Llusterart se bashku shiten. Jane ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim