Shiten frigorifer per vera

Shitet nga: fisnik 23 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: AEG
Shiten frigorifer per vera ne gjendje perfekte shum pak te perdorur te ardhura nga zvicra per me shum kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim