Shitet frigoriferi per torte

Shitet nga: fisnik 23 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: AEG
Shitet frigoriferi per torte ne gjendje perfekte shum pak i perdorur prodhim italian per me shum info kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim