shitet frigorifer per vena paperdor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fisnik 23 Maj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Elektrolux
shitet frigoriferi per vena i ardhur nga gjermani i pa perdorur per me shum info kontaktoni ne ket numer 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim