Rraftet si dhe inventari per market

Shitet nga: market 10 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet inventarri per market , rraftet , klima , frizat ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim