Shitet vitrina ne gjendje te mir

Shitet nga: Bilall ahmetaj 16 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrina esht ne gjendje te mir me ftohje..... 1.60meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim