Sony

Shitet nga: Isuf 25 Shk 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes studion Sony ne gjendje te regullte qmimi 80 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim