Termostat digital me 220 volt

Shitet nga: sedat 02 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ky termostat eshte i pershtatshem per inkubator per gjithqka se punon edhe me minus

Gjithashtu posedojme edhe inkubator te ri automatik fabrikusht per 96 vez e qmimi i tyre eshte 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim