Toster

Shitet nga: Erdin 24 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes tosterin eshte regull punon mire.gjindem ne ortakoll kontaktohuni edhe me viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim