Vitrin me ftohje dhe vitrin me nxemje

Shitet nga: kevin 18 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes dy vitrinat jan ne gjendje te mir dhe funksionojn shum mir.per me shum info.me thirr ne nr telefoni,044/478 886,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim