Vitrin per lokal shumm e bukur

Shitet nga: Bilall 06 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrina esht ne gjendje te rregullt.gjithashtu vetura. Dhe kombi dhe paisje tjera arsyja shitjea kam mbyll veprimtarin biznesin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim