Whirpol

Shitet nga: Bashkim 19 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
WhirpoL ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim