Wiber

Shitet nga: Bashkimi 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kreit jan ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim