aparat i akullores

Shitet nga: destan 23 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes aparatin e akullores bojm edhe ndrrim me aparat tjr por te jet me pompa
Aparati esht be gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim