dubok 410 Litter

Shitet nga: edmond 26 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim