dubok 410 liter

Shitet nga: dubok 19 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
dubok nee gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim