dubok

Shitet nga: bashkim 11 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim