duboki 250 litra vertikalo

Shitet nga: enes 01 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Duboli 250 litra vertikal gj
qerman liber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim