duboki vertikal

Shitet nga: as 09 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

154 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Libher dubok gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim