fontan

Shitet nga: bashkim 07 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjenie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim