frgo

Shitet nga: Edmond 10 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendje te regullT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim