frigorifer dhe frize

Shitet nga: aeben 30 Nën 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigorifer dhe frize ne gjendej te mirr te dyjat jan qmimi i pajisjeve esht 160 evro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim