frigorifer per restorant

Shitet nga: edon gashi 28 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigorifer per restorant 2 gjama i mungojn ge ka nje defekt te vogel per at arsye me qmim te volitshem te interesuarit mund te kontaktojn dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim