frizi

Shitet nga: friza 22 Jan 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim