gorenje 410 litra

Shitet nga: bashkim 21 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Esht ne gjendje te regullt 410 litra gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim