prizrenit

Shitet nga: meriton 08 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
mikseri - 600 euro , llavabori 50 euro , sholja komplet 50 euro . llusterat 10 euro copa , televizion 30 ero ,nxemje plinit me gjith boc 100 ero . 045573427 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim