shes frigoriferin

Shitet nga: hafir 30 Dhj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin asht ne gjendje shum te mir e ndrroj me qka te me ofrohet asht shum i mir qmimi i diskutushem mujna me ndrru me qka te me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim