shitet frizi

Shitet nga: ramadan 04 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frizi 310 litra ne gjendje te rregullt pune.
044338515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim