shitet komanda digjitale

Shitet nga: astriti 21 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet kutia komplet digjitale qe komandon te gjitha maqinat te gjendje profekte
per gjdo lloj maqine
komandon motorin e ujt
komandon ndezjen e motoreve
si per maqina te xhamit
si per maqina te plastikes e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim