vitrin per torte

Shitet nga: nm 17 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
punon shum mir motorrin e ri e ka .. tortet i mam shum mir dhe nuk i than ose njk i ter qmimi 500 euro pak i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim