Makin thithese Rainbow

Shitet nga: ari 22 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes makinen thithese Rainbow, esht shum e ruajtur i ka ti gjitha pjeset komplet per thithjen e pluhurit
dhe per larjen e tepihave, mund edhe te bej ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim