Makina per larjen e tepihave Gorenje Sirius 1300 W

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fshesë me korrent
Makina per larje e laget e tepihave si dhe per fshirje vakuum, eshte e modelit Gorenje Sirius 1300W me pajisje komplete percjellese, ne gjendje te rregullt dhe falas nje pomp e ujit per te njejten makine e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim