Furr - shporet 370

Shitet nga: tahir Qoqa 14 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet per burek me dy nivele ( hetazha)
me rrym dhe me plin . E pjek burekin ne menyr perfekte gje per te cilen dhe garantoj Esht me izolim te ri dhe shum te mir ... E run nxetsin shumm mir dhe hargjimet i ka minimale si me rrym ashtu dhe me plin

Bombola e plinit 1 cop 20 euro
tepsia 2 copa 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim