Furr Picave

Shitet nga: Kujtim 03 Dhj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
furr picave nga Italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim